Aktualności

II edycja studiów podyplomowych Energoelektronika

Miło nam poinformować o rozpoczęciu rekrutacji do II edycji studiów podyplomowych Energoelektronika. Kierunek realizowany jest przez Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej we współpracy z MEDCOM.

Zgłoszenia rekrutacyjne przyjmujemy do 20 września br., za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie Politechniki Warszawskiej. W roku akademickim 2018/2019 studiować będzie maksymalnie 20 osób, a o przyjęciu kandydatów zadecydują wrześniowe rozmowy kwalifikacyjne. W rekrutacji mogą wziąć udział absolwenci studiów I-go lub II-go stopnia, posiadający uprawnienie SEP do 1kV.

Kształcimy konstruktorów, projektujemy przyszłość

Energoelektronika realizowana jest w ramach modelu, który spełnia najwyższe wymagania rynku pracy i pracodawców. Roczny program kształcenia oparty na 360 godzinach praktycznych zajęć został opracowany od podstaw przez Politechnikę Warszawską oraz naszą firmę i zakłada przygotowanie absolwentów do pracy przy projektowaniu, badaniu oraz eksploatacji nowoczesnych urządzeń energoelektronicznych. Studia kładą szczególny nacisk na zapoznanie uczestników z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie m.in. topologii przekształtników energoelektronicznych, układów mikroprocesorowych i ich oprogramowania, interfejsów mikrokontrolerów oraz praktycznych systemów zabezpieczeń i pomiarów.

Praktyczna formuła studiów gwarantuje uczestnictwo w warsztatach, projektowaniu oraz symulacjach komputerowych, a także w zajęciach prowadzonych w centrum szkoleniowo-laboratoryjnym MEDCOM. Studenci mają zapewniony dostęp do najnowszych technologii, komponentów i specjalistycznego oprogramowania. Będą mogli również zetknąć się z urządzeniami wprowadzanymi przez naszą firmę na rynek oraz z procesem ich powstawania i produkcji.

Więcej informacji na temat studiów Energoelektronika oraz rekrutacji na rok akademicki 2018/2019 można znaleźć na stronie internetowej  www.energoelektronika.edu.pl.
Powrót

Strona korzysta z plików cookie. Kliknij na tekst by przeczytać politykę prywatności.