Aktualności

Medcom na targach Silesia KOMUNIKACJA

W dniach 16-17 kwietnia 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Targów Transportu Publicznego Silesia KOMUNIKACJA. Tradycyjnie miejscem spotkania będzie Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu. Zapraszamy na stoisko nr 9.

 Oferta Medcom na targach Silesia KOMUNIKACJA
Firma Medcom od lat angażuje się w projekty promujące niskoemisyjny transport publiczny w miastach. Od lat dostarczamy m.in. napędy do autobusów elektrycznych oraz specjalizujemy się w produkcji ładowarek do autobusów elektrycznych.
Tym razem na naszym stoisku będzie można zobaczyć stacjonarną ładowarkę autobusową EBC-90S. Ładowarka ma budowę modułową ze złączem ładowania plug-in do mocy 90 kW. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło na uzyskanie wysokiej sprawności układu na poziomie ≥95% (dla mocy znamionowej) oraz wysoki współczynnik mocy cosφ powyżej 0,99.
 
Infrastruktura ładowania od Medcom
W swojej ofercie Medcom posiada również ładowarki mobilne i pantografowe, a także ładowarki do samochodów elektrycznych. Jednym z największych projektów w tym obszarze jest infrastruktura ładowania w Jaworznie, w którym zamontowano pięć stacji szybkiego ładowania pantografowego, a także dostarczono osiem ładowarek zajezdniowych typu plug-in. Poza Jaworznem nasze ładowarki można znaleźć również w Rzeszowie i Krakowie, a także krajach europejskich, takich jak Niemcy, Włochy, Hiszpania i Szwecja.
Powrót

Strona korzysta z plików cookie. Kliknij na tekst by przeczytać politykę prywatności.