Aktualności

MEDCOM na targach UITP w Sztokholmie

„Sztuka transportu publicznego” to myśl przewodnia tegorocznej odsłony Kongresu UITP, który odbędzie się w Sztokholmie w dniach 9-12 czerwca 2019. Na jednym z najważniejszych wydarzeń poświęconych zrównoważonej mobilności MEDCOM wraz z partnerami zaprezentuje autorskie rozwiązania energoelektroniczne. Zapraszamy na stoisko A5020.

W ramach wystawy innowacji Kongresu UITP przedstawimy flagowe technologie wykorzystywane przez wiele samorządów na świecie w realizacji planów budowy niskoemisyjnego transportu publicznego. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą nowoczesnych napędów autobusowych i tramwajowych, a także stacji ładowania opracowanych w autorskiej technologii węglika krzemu.
Przedstawimy autorskie rozwiązania pozwalające budować kompleksowe zaplecze dla niskoemisyjnego transportu. Na wystawie Kongresu UITP zaprezentowane zostaną także ładowarki do autobusów elektrycznych.

We wrześniu br. roku Medcom pojawi się również na dwóch innych wydarzeniach targowych w Polsce: ENERGETAB (Bielsko-Biała, 17-19.09) oraz TRAKO (Gdańsk, 24-27.09, Hala B).
Powrót

Strona korzysta z plików cookie. Kliknij na tekst by przeczytać politykę prywatności.