Aktualności

O najnowszych rozwiązaniach konstrukcyjnych MEDCOM w Wiśle

W drugiej połowie kwietnia br. w Wiśle odbyła się XV konferencja pt. „Modernizacja Taboru Szynowego – zakup i utrzymanie”. Partnerem technologicznym wydarzenia był MEDCOM.

Cykliczna konferencja, organizowana przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, na stałe wpisała się już do kalendarza wydarzeń branżowych i od lat jest miejscem spotkań ekspertów ds. transportu publicznego, przewoźników kolejowych, producentów taboru i podzespołów, a także przedstawicieli władz i podmiotów kształtujących rynek transportu szynowego w Polsce.

W tegorocznej jubileuszowej edycji udział wzięło ponad 300 osób i kilkudziesięciu prelegentów oraz wystawców. Głównymi tematami rozmów były zagadnienia związane z finansowaniem zakupu, modernizacją, utrzymaniem i eksploatacją taboru oraz bezpieczeństwem na kolei.

Dla MEDCOM tegoroczna konferencja w Wiśle była m.in. okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych opracowanych dla polskich i zagranicznych producentów taboru, w tym m.in. przetwornic statycznych do wagonów sypialnych w Wielkiej Brytanii, szybkich składów zespolonych w Norwegii i metra w Mexico City oraz Stambule, a także pokładowych zasobników energii, które wykorzystane zostaną w tramwajach w Charlotte. O nowych produktach i rozwiązaniach na przykładzie aktualnie realizowanych projektów opowiedział szczegółowo Piotr Wroński, wiceprezes zarządu MEDCOM.

Więcej informacji na temat tegorocznej konferencji, wraz ze szczegółowym podsumowaniem znaleźć można na stronie: www.modernizacjataboru.pl.
Powrót

Strona korzysta z plików cookie. Kliknij na tekst by przeczytać politykę prywatności.