Aktualności

Targi ENERGETAB 2019

W dniach 17-19 września odbędzie już 32. edycja targów ENERGETAB, podczas których Medcom przedstawi autorskie rozwiązania energoelektroniczne dla transportu miejskiego oraz branży energetycznej i przemysłowej. Zapraszamy do hali A, stoisko 18.

W Bielsku-Białej zaprezentujemy m.in. nowoczesne układy zasilające, w tym modułowy system zasilania gwarantowanego SZPW-3 do zasilania odbiorników stało- i zmiennoprądowych oraz urządzenia kontrolno – pomiarowe, tj. rozładowczy rezystor pomiarowy R200V5 przeznaczony do automatycznego i konserwacyjnego rozładowania baterii akumulatorów, umożliwiającego określenie aktualnej pojemności baterii. Dodatkowo na naszym stoisku będzie można zobaczyć szybki łącznik bezstykowy typu Static Transfer Switch (STS) służący do przełączania jedno- lub trójfazowych obwodów napięcia przemiennego pomiędzy niezależnymi liniami elektroenergetycznymi, UPS-ami i agregatami prądotwórczymi.

Na targach zaprezentujemy również rozwiązania dla elektrycznego transportu miejskiego. W naszej ofercie znajdują się m.in. ładowarki stacjonarne oraz mobilne, wykorzystywane do ładowania pojazdów w zajezdniach. Na ENERGETABIE pokażemy stacjonarne ładowarki z serii EBC, w tym ładowarkę autobusową plug-in EBC-100S, która w 2018 roku otrzymała medal w kategorii „Infrastruktura techniczna” na targach Transportu Zbiorowego Transexpo.
Powrót

Strona korzysta z plików cookie. Kliknij na tekst by przeczytać politykę prywatności.