Kariera

Dobrze wiemy, że innowacje w energoelektronice powstają tylko
dzięki wiedzy i wizji ludzi, którzy je tworzą. To dzięki zatrudnionym w naszej firmie
konstruktorom, projektantom oraz technikom, jesteśmy w stanie zmieniać
transport publiczny, energetykę i przemysł
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Bo na pierwszym miejscu stawiamy ludzi
Wierzymy, że tylko współpraca pozwala osiągnąć cele
Tworzymy rozwiązania o zasięgu międzynarodowym
Ważna dla nas jest różnorodność
To nie wszystko!
Dołącz do nas i zyskaj dodatkowo:
Prywatna
opieka
zdrowotna
Grupowe
ubezpieczenia
na życie
Karta
multisport
Szkolenia
zawodowe
Dofinansowanie
do obiadów
w stołówce
firmowej
Firmowy pakiet
benefitów
Bony
świątecznie
Wyjazdy
integracyjne
Jak wygląda rekrutacja?
Zbieranie zgłoszeń
Wyślij nam swój życiorys. CV możesz wysłać, nawet jeśli nie widzisz prowadzonej przez naszą firmę rekrutacji. Rozwijamy się dynamicznie i niemal w każdym momencie jesteśmy w stanie zatrudnić nowego specjalistę. Wysyłając CV nie zapomnij o uwzględnieniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Selekcja aplikacji
Czytamy wszystkie aplikacje i selekcjonujemy je pod kątem spełniania kryteriów podanych w ogłoszeniu. Z wybranymi Kandydatami umawiamy się na spotkanie drogą telefoniczną albo mailową.
Rozmowa kwalifikacyjna
Z przedstawicielem działu HR oraz osobą zarządzającą działem, w którym będziesz zatrudniony. W trakcie spotkania będziemy chcieli poznać Twoje umiejętności, oczekiwania, cele i motywacje. Przedstawimy również szczegółowo na czym będzie polegać praca na danym stanowisku. W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska prosimy kandydatów o rozwiązanie testu wiedzy technicznej.
Odpowiedź
Zawsze odpowiadamy – niezależnie od wyniku rozmowy. Staramy się przekazać odpowiedź w ciągu dwóch tygodni od rozmowy, choć często następuje to szybciej. Informacja zwrotna jest przekazywana Kandydatom drogą telefoniczną lub mailową.
Propozycja pracy
Kandydatom, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacji, przedstawiamy propozycję pracy. Po uzgodnieniu szczegółów podpisujemy umowę o pracę lub list intencyjny i witamy w firmie.
Studia Energoelektronika -
współpraca z Politechniką Warszawską

Studia podyplomowe Energoelektronika przygotowują do pracy przy projektowaniu, badaniu i eksploatacji nowoczesnych urządzeń energoelektronicznych. Zespół prowadzących zajęcia tworzą pracownicy naukowi Politechniki Warszawskiej – najlepszej polskiej uczelni technicznej oraz pracownicy MEDCOM. Nasze studia łączą solidną wiedzę akademicką i najnowsze osiągnięcia badawcze z wieloletnimi doświadczeniami w wielu obszarach zastosowań energoelektroniki.

Specjalistyczna
wiedza
Biznesowy
zmysł
Praktyczne
zastosowanie
Praktyki w Medcom

Wspomagamy szkoły średnie o profilu technicznym w zawodowym kształceniu uczniów. W Medcom organizujemy 30-dniowe praktyki, w których mogą wziąć udział uczniowie szkół technicznych i zawodowych. Zajęcia mają na celu przygotowanie do zawodów technik elektryk, elektronik oraz mechatronik.

Aktualne oferty pracy

Strona korzysta z plików cookie. Kliknij na tekst by przeczytać politykę prywatności.