Aktualności

Przed nami InnoTrans 2018

Tylko trzy tygodnie dzielą nas od kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Technologii Transportu InnoTrans (18-21 września 2018). MEDCOM zaprezentuje swoją ofertę w Hali 17, na stoisku 215. W trakcie targów na stoiskach firm Newag oraz Solaris będzie można zobaczyć w sumie aż 4 pojazdy wyposażone w energoelektronikę naszej produkcji. Zapraszamy!

W Berlinie zaprezentujemy m.in. szeroką gamę rozwiązań opracowanych w technologii węglika krzemu, w tym produkowane seryjnie dla firmy Solaris ładowarki SiC do autobusów elektrycznych oraz nowy napęd SiC wykorzystany seryjnie w tramwajach Moderus Gamma firmy Modertrans. Na naszym stoisku wystawiony zostanie również falownik trakcyjny zintegrowany z przetwornicą pomocniczą w technologii SiC do autobusów elektrycznych, zasilacz buforowy do elektrycznych zespołów trakcyjnych oraz kilka nowych urządzeń do pojazdów metra: nowej generacji falownik trakcyjny FT-400-750D, przetwornica PSM-145 oraz przetwornica PSM-55.

Zapraszamy nie tylko na nasze stoisko (17/215), ale również na berlińskie tory wystawowe, na których zaprezentowane zostaną 4 pojazdy wyposażone w energoelektronikę Medcom:

 • Nowa lokomotywa elektryczna Dragon 2 firmy Newag – tor wystawowy 7/401
  przetwornice zasilania pomocniczego SiC, falowniki trakcyjne i zasilacze buforowe Medcom
 • Nowy elektryczny zespół trakcyjny Impuls 2 firmy Newag – tor wystawowy 7/400
  napęd, zasilanie pomocnicze oraz system TCMS Medcom 
 • Autobus elektryczny Urbino 12 firmy Solaris – teren zewnętrzny 0/802
  napęd oraz ładowarka autobusowa Medcom
 • Nowy trolejbus Trollino 12 firmy Solaris – teren zewnętrzny 0/803
  system napędowy i zasilanie pomocnicze Medcom

Jesienią br. MEDCOM pojawi się również na dwóch innych wydarzeniach targowych w Polsce: ENERGETAB (11-13.09.2018, Hala A, Stoisko 18A) oraz TRANSEXPO (Kielce, 23-25.09.2018, Hala F, Stoisko 8).

Zapraszamy.

Powrót

Strona korzysta z plików cookie. Kliknij na tekst by przeczytać politykę prywatności.